Search
Advertisement
 • Najlepsze kosmetyki dla noworodka

  Najlepsze kosmetyki dla noworodka

  Praktycznie wszyscy rodzice zadają sobie pytanie, jakie kosmetyki dla noworodka będą najlepsze. Narodziny nowego dziecka stają się dla jego rodziców powodem do ogromnego szczęścia, ale jednocześnie łączą się z potrzebą poniesienia dość wysokich kosztów. Muszą oni przecież najpierw zatroszczyć się o to, żeby ich dziecko …Read More »
 • To, co trzeba wiedzieć o inkontynencji

  To, co trzeba wiedzieć o inkontynencji

  Inkontynencja to mówiąc wprost, nietrzymanie moczu. Kobiety, które cierpią na tę dolegliwość, zupełnie tracą pewność siebie. Czują się mniej atrakcyjne od zdrowych kobiet, nawet jeżeli ich uroda jest nienaganna. Czy można sobie jakoś z tym radzić?Read More »
 • Jak ogrzać ciało pacjenta?

  Jak ogrzać ciało pacjenta?

  Pacjent jest to partner lekarza anestezjologa, którzy współpracują razem w ustaleniu najodpowiedniejszej dla pacjenta metody znieczulenia, a także wyboru najlepszej metody pooperacyjnego leczenia bólu. Pacjent musi posiadać podstawową wiedzę medyczną do współpracy z lekarzem . Pacjenci podczas znieczulenia nie SA w stanie kontrolować temperatury swojego …Read More »
Zdrowie dzieci

Jak zabezpieczyć nasze zwierzę przed przykrymi konsekwencjami ugryzienia przez kleszcza?

7Kleszcze u psów to dość często spotykany problem z czworonogiem, szczególnie podczas okresu letniego, kiedy to te owady są najaktywniejsze. Warto wiedzieć zawczasu, jak wyciągnąć kleszcza psu, ponieważ dzięki temu możemy szybko zareagować w przypadku/ Jak wygląda kleszcz u psa ? Przede wszystkim, bardzo często na pierwszy rzut oka w ogóle rozpoznać zagrożenie i odpowiednio zidentyfikować insekta.

Kleszcz u psa może wywoływać bardzo niepozorne objawy boreliozy u psa, które wielu właścicieli bagatelizuje lub wręcz nie zauważa. Skąd mamy wiedzieć, jakie wywołuje kleszcz u psa objawy choroby? Warto sięgnąć przede wszystkim do sprawdzonych źródeł lub spytać lekarza, czym objawiają się kleszcze u psa, jak wyglądają, jak je szybko znaleźć.

Co prawda, nie każdy kleszcz http://www.frontlinecombo.pl/Pages/Kleszcze.aspx  wywołuje choroby odkleszczowe u psów takie, jak borelioza u psa czy anaplazmoza u psa, ale warto mieć się na baczności. Borelioza u psa i jej objawy może mieć tak samo poważne konsekwencje dla zdrowia naszego czworonoga co kleszcz u kota i wywoływana przez niego borelioza u kota.

Warto zasięgnąć porady weterynarza nie tylko w zakresie choroby u psa, ale także jak wyjąć kleszcza psu. Zazwyczaj lekarz weterynarii nie tylko przekazuje wiedzę na temat tego, jak usunąć kleszcza u psa, ale często też może nam to zademonstrować. Możemy wobec tego wybrać się do przychodni weterynaryjnej i tam uzyskać wszystkie potrzebne informacje w tym zakresie.

 

Comments are closed.