Search
Advertisement
 • Katar u noworodka

  Katar u noworodka

  Katar u noworodka można wykryć poprzez to, że gdy kobieta karmi noworodka ten ssie pierś, ale zachowuje się denerwująco bo w nosie ciągle mu coś furkocze problem ten często występuje u noworodka zaraz po urodzeniu. Nie jest to jednak katar tylko pozostałości wód płodowych, które …Read More »
 • dieta proteinowa

  dieta proteinowa

  dieta proteinowa stała się w ostatnich latach najpopularniejszym sposobem odchudzania w PolsceJednak należy sobie zadać pytanie czy dieta oparta na białku jest zdrowaw 100% dla organizmu? Według jej przeciwników dieta Dukana może wyrządzić spore spustoszenia w organizmie człowieka. Szybkie efekty diety opracowanej przez dr Pierre’a …Read More »
 • Stosowanie wosku do brody i wąsów

  Stosowanie wosku do brody i wąsów

  Co zrobić, by broda oraz wąsy prezentowały się dobrze i modnie? Przede wszystkim, odpowiednio je pielęgnować i przycinać. Ale to nie wszystko, co możemy zrobić, by nadać zarostowi odpowiedni kształt oraz atrakcyjny połysk. Kluczem do sukcesu będzie odpowiednio dobrany wosk do brody i wąsów. Produktów …Read More »
Zdrowie dzieci

Jak zabezpieczyć nasze zwierzę przed przykrymi konsekwencjami ugryzienia przez kleszcza?

7Kleszcze u psów to dość często spotykany problem z czworonogiem, szczególnie podczas okresu letniego, kiedy to te owady są najaktywniejsze. Warto wiedzieć zawczasu, jak wyciągnąć kleszcza psu, ponieważ dzięki temu możemy szybko zareagować w przypadku/ Jak wygląda kleszcz u psa ? Przede wszystkim, bardzo często na pierwszy rzut oka w ogóle rozpoznać zagrożenie i odpowiednio zidentyfikować insekta.

Kleszcz u psa może wywoływać bardzo niepozorne objawy boreliozy u psa, które wielu właścicieli bagatelizuje lub wręcz nie zauważa. Skąd mamy wiedzieć, jakie wywołuje kleszcz u psa objawy choroby? Warto sięgnąć przede wszystkim do sprawdzonych źródeł lub spytać lekarza, czym objawiają się kleszcze u psa, jak wyglądają, jak je szybko znaleźć.

Co prawda, nie każdy kleszcz http://www.frontlinecombo.pl/Pages/Kleszcze.aspx  wywołuje choroby odkleszczowe u psów takie, jak borelioza u psa czy anaplazmoza u psa, ale warto mieć się na baczności. Borelioza u psa i jej objawy może mieć tak samo poważne konsekwencje dla zdrowia naszego czworonoga co kleszcz u kota i wywoływana przez niego borelioza u kota.

Warto zasięgnąć porady weterynarza nie tylko w zakresie choroby u psa, ale także jak wyjąć kleszcza psu. Zazwyczaj lekarz weterynarii nie tylko przekazuje wiedzę na temat tego, jak usunąć kleszcza u psa, ale często też może nam to zademonstrować. Możemy wobec tego wybrać się do przychodni weterynaryjnej i tam uzyskać wszystkie potrzebne informacje w tym zakresie.

 

Comments are closed.