Search
Advertisement
 • ERP w czasie rzeczywistym – tylko SAP hana

  ERP w czasie rzeczywistym – tylko SAP hana

  System SAP hana powstał na kanwie projektów i systemów ERP firmy SAP AG. Działając w tym systemie mamy możliwość pracy w czasie rzeczywistym, a to za sprawą czterech komponentów, wykorzystujących dużą iloś pamięci operacyjnej RAM. Co to daj w przedsiębiorstwach? Przekłada się to bezpośrednio na …Read More »
 • Problemy ze strony układu pokarmowego – skąd się biorą?

  Problemy ze strony układu pokarmowego – skąd się biorą?

  Nasz układ pokarmowy każdego dnia wykonuje naprawdę ciężką pracę. Musi „przemielić” kilka posiłków, dzięki czemu składniki odżywcze są wchłaniane przez organizm. Niestety, czasami zdarza się, że nasz żołądek i jelita zaczynają się buntować. Powodów może być naprawdę dużo, od nieprawidłowej diety, przez zbyt szybkie jedzenie, …Read More »
 • Jak skutecznie zwalczać stres?

  Jak skutecznie zwalczać stres?

  W obecnych czasach szybkie tempo życia oraz liczne obowiązki w domu i pracy sprawiają, że jesteśmy w dużym stopniu podatni na stres. Krótkotrwałe napięcie pozwala zmobilizować się do działania, ale jeśli taki stan rzeczy przedłuża się, ma to negatywny wpływ na jakość życia, Nieustające zdenerwowanie …Read More »
Zdrowie dzieci

Czy warto zainwestować w SAP hana?

Niemal każda firma wraz z rozwojem inwestuje w coraz nowsze rozwiązania informatyczne pozwalające usprawnić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, a tym samym zwiększać systematycznie jakość oferowanych produktów bądź usług. W przypadku dużych korporacji często korzysta się z licznych programów i w tym samym czasie prowadzonych jest wiele czasochłonnych i złożonych operacji, co może powodować tzw. wąskie gardła i związane z nimi przestoje. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest aplikacja SAP hana.

Wdrożenie SAP hana w firmie pozwala na gromadzenie i przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie na dysku, dzięki czemu możliwe jest znaczne zwiększenie mocy obliczeniowych i wydajności, a także przyspieszenie prowadzonych czynności nawet o kilkaset razy. Platforma SAP hana to propozycja przede wszystkim dla dużych firm, które korzystają z licznych systemów informatycznych. Inwestycja w aplikację pozwala usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a tym samym zwiększyć jego wydajność. Więcej o zaletach tego rozwiązania dowiesz się na https://gazetawroclawska.pl/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach/ar/12896403.

Warto przy tym zaznaczyć, że SAP hana, jako jeden z elementów systemu SAP, można łatwo zintegrować z innymi jego modułami. Aplikacja ta sprawdzi się też doskonale jako niezależna hurtownia danych pozwalająca gromadzić duże ilości informacji i je przetwarzać. Czy opłaca się w nią zainwestować? Z całą pewnością tak, zwłaszcza w dużych firmach chętnie sięgających po liczne systemy informatyczne i korzystające z wielu programów.

Comments are closed.