Search
Advertisement
 • Czy modne diety naprawdę działają

  Czy modne diety naprawdę działają

  Zdrowe pożywienie kojarzy nam się przede wszystkim z okropnymi, gotowanymi jarzynami i unikaniem mięsa. Już na samą myśl o diecie odechciewa się odchudzania. Jak jednak prezentuje się rzeczywistość? Tak naprawdę zdrowa dieta opiera się na interesujących produktach o dość miłym smaku. Zdrowe jedzenie jest często …Read More »
 • Płytki podłogowe do salonu i kuchni

  Płytki podłogowe do salonu i kuchni

  Nowoczesne, eleganckie płytki podłogowe, to obecnie standard, jeżeli chodzi o wystrój wnętrz. Ciężko wyobrazić sobie nowoczesną łazienkę w pięknym domu bez płytek. Obecnie króluje minimalizm, duże ilości szkła, chromowanych powierzchni. Jeżeli chodzi o kolor płytek, jak i całego wnętrza, to przeważają kolory stonowane, czerń, biel, …Read More »
 • Wybieramy lekarza medycyny.22

  Wybieramy lekarza medycyny.22

  Popularność zabiegów medycyny estetycznej coraz bardziej wzrasta w ostatnich latach. Trzeba więc wiedzieć czym powinniśmy się kierować, kiedy nie wiemy, jaki zabieg będzie dla nas najbardziej bezpieczny.Przykro o tym pisać, ale wraz z popularnością tego rodzaju zabiegów wzrasta również ilość tak zwanych domorosłych specjalistów, a …Read More »
Zdrowie dzieci

Czy warto zainwestować w SAP hana?

Niemal każda firma wraz z rozwojem inwestuje w coraz nowsze rozwiązania informatyczne pozwalające usprawnić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, a tym samym zwiększać systematycznie jakość oferowanych produktów bądź usług. W przypadku dużych korporacji często korzysta się z licznych programów i w tym samym czasie prowadzonych jest wiele czasochłonnych i złożonych operacji, co może powodować tzw. wąskie gardła i związane z nimi przestoje. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest aplikacja SAP hana.

Wdrożenie SAP hana w firmie pozwala na gromadzenie i przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie na dysku, dzięki czemu możliwe jest znaczne zwiększenie mocy obliczeniowych i wydajności, a także przyspieszenie prowadzonych czynności nawet o kilkaset razy. Platforma SAP hana to propozycja przede wszystkim dla dużych firm, które korzystają z licznych systemów informatycznych. Inwestycja w aplikację pozwala usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a tym samym zwiększyć jego wydajność. Więcej o zaletach tego rozwiązania dowiesz się na https://gazetawroclawska.pl/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach/ar/12896403.

Warto przy tym zaznaczyć, że SAP hana, jako jeden z elementów systemu SAP, można łatwo zintegrować z innymi jego modułami. Aplikacja ta sprawdzi się też doskonale jako niezależna hurtownia danych pozwalająca gromadzić duże ilości informacji i je przetwarzać. Czy opłaca się w nią zainwestować? Z całą pewnością tak, zwłaszcza w dużych firmach chętnie sięgających po liczne systemy informatyczne i korzystające z wielu programów.

Comments are closed.