Search
Advertisement
 • Badania profilaktyczne kobiet

  Badania profilaktyczne kobiet

  Każdego rodzaju nietrzymanie moczu musi zostać bardzo dobrze zdiagnozowane, aby mogło być one skutecznie leczone. Dlatego osoby posiadające jakieś problemy z nietrzymaniem moczu muszą wykonywać u siebie odpowiednie badania i pilnować wykonywania przewidzianych dla siebie zabiegów medycznych. Tylko w takiej sytuacji będą one mogły skutecznie …Read More »
 • Cywilizacja a zdrowie

  Cywilizacja a zdrowie

  Coraz lepsze i nowocześniejsze technologie, ogromny postęp w każdej dziedzinie życia sprawił, polepszanie codziennego bytu, a równocześnie przyczynił się do rozwinięcia nie znanych chorób. Cywilizacja a zdrowie wiąże się bezpośrednio z rozwojem zachorowań społeczeństwa ponieważ sprzyjają ku temu następujące czynniki: zanieczyszczenie środowiska, wody, powietrza, żywności, …Read More »
 • Jak skutecznie zwalczać stres?

  Jak skutecznie zwalczać stres?

  W obecnych czasach szybkie tempo życia oraz liczne obowiązki w domu i pracy sprawiają, że jesteśmy w dużym stopniu podatni na stres. Krótkotrwałe napięcie pozwala zmobilizować się do działania, ale jeśli taki stan rzeczy przedłuża się, ma to negatywny wpływ na jakość życia, Nieustające zdenerwowanie …Read More »
Zdrowie dzieci

Nowa firma z systemem SAP pozostawiona sama sobie? NIE!

Wydawać by się mogło, że po zakupie i wdrożeniu systemu, firma musi radzić sobie sama ze wszystkimi problemami i zagwozdkami. Jednak w rzeczywistości firma nie jest pozostawiona sama sobie. Partnerzy SAP zapewniają ciągłe wsparcie, z którego można skorzystać, a dodatkową pomocą jest SAP Maintenance. Jest to szczególna usługa, gdyż wywodzi się prosto od producenta. Pomaga ona podczas awarii systemu, ponieważ daje możliwość szybkiego zgłoszenia problemów oraz daje całodobowy dostęp do specjalistów znających się na systemie jak nikt inny.

Korzystny wydatek – utrzymanie systemu SAP

Utrzymanie systemu SAP nie jest tylko corocznym płaceniem licencji. To również dostęp do szerokiej wiedzy Partnerów SAP oraz duża przewaga, którą firma ma nad innymi użytkownikami systemu. Partnerzy to specyficzne osobniki, którzy na bieżąco ulepszają system, zajmują się poprawą błędów oraz serwisowaniem systemu. Dostępne szkolenia w ramach utrzymania systemu SAP poszerzają wiedzę nowych przedsiębiorców, mogą być oni na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi informacjami.

Administracja systemami SAP – zewnętrzna czy może wewnętrzna?

Po wprowadzeniu systemu SAP w strukturę firmy, przychodzi czas na powierzenie administrowania systemami SAP. Każdy przedsiębiorca ma dwie opcje do wyboru – albo firma zewnętrzna, albo ktoś wewnątrz przedsiębiorstwa. Firma zewnętrzna może zaoferować opcje podstawową bądź rozszerzoną. Więcej cennych informacji można znaleźć tutaj: http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/a/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca,13305079/

Comments are closed.